El Mercat de Música Viva de Vic arriba a la seva 27a edició amb una aposta clara per la descoberta, convidant públic i programadors a escoltar artistes inèdits, nous formats i propostes que reformulen gèneres.

El festival tindrà lloc del 17 al 20 de setembre i a continuació pots consultar els horaris i els artistes que participaran.



HORARIS I UBICACIÓ


DIJOUS 17 SETEMBRE


ANTÓNIO ZAMBUJO & OJO 20h00 / Teatre Atlàntida / Pagament
ELIDA ALMEIDA 21h30 / Carpa Negra / Gratuït
THE SAURS 22h00 / Jazz Cava / Gratuït
BRUSHY ONE STRING 22h15 / Carpa Vermella / Gratuït
ELECTRORUMBAIAO  23h00 / Carpa Negra / Gratuït
DA BANG 23h30 / Jazz Cava / Gratuït
GASPARD ROYANT 23h45 / Carpa Vermella / Gratuït
SONIDO GALLO NEGRO 00h30 / Carpa Negra / Gratuït
JOYCUT 01h00 / Jazz Cava / Gratuït
ASPENCAT 01h15 / Carpa Vermella / Gratuït
DJ STROIKA 01h30 / Club MV * Només professionals acreditats

DIVENDRES 18 SETEMBRE

WAG & JO 16h00 / Club MV * Només professionals acreditats
JOAN ROVIRA  17h00 / Club MV * Només professionals acreditats
THE PINKER TONES 18h00 / Club MV * Només professionals acreditats
NÚRIA GRAHAM 20h30 / Plaça Major / Gratuït
CANTS OBLIDATS 21h00 / Auditori Atlàntida / Pagament
SENSE SAL  21h00 / Plaça de la Catedral / Gratuït (OFFMERCAT)
DOM LA NENA 21h30 / Carpa Negra / Pagament
JO JET i MARIA RIBOT  21h40 / Plaça de la Catedral / Gratuït (OFFMERCAT)
ELS CATARRES 21h45 / Plaça Major / Gratuït
SOLEÁ MORENTE 21h45 / Teatre Atlàntida / Pagament
XABIER DÍAZ & ADUFEIRAS 22h15 / Carpa Vermella / Pagament
EDUARD GENER 22h20 / Plaça de la Catedral / Gratuït (OFFMERCAT)
CANTECA DE MACAO 22h30 / Auditori Atlàntida / Pagament
ISABEL VINARDELL & ISABELLE LAUDENBACH 22h45 / Jazz Cava / Pagament
CLUB DEL RÍO 23h00 / Carpa Negra / Pagament
ITACA BAND 23h00 / El Sucre / Gratuït
THE OUTSIDE HOURS 23h00 / Plaça de la Catedral / Gratuït (OFFMERCAT)
CARLES BENAVENT ENSEMBLE 23h15 / Teatre Atlàntida / Pagament
BLAUMUT 23h30 / Plaça Major / Gratuït
OJO DE BUEN CUBERO 23h40 / Plaça de la Catedral / Gratuït (OFFMERCAT)
MOH! KOUYATÉ 23h45 / Carpa Vermella / Pagament
MIGUEL CAMPELLO  00h00 / Auditori Atlàntida / Pagament
XY 00h00 / Jazz Cava / Pagament
LA PEGATINA 00h15 / El Sucre / Gratuït
NIÑO DE ELCHE 00h30 / Carpa Negra / Pagament
PUNGLE LIONS 01h15 / Carpa Vermella / Pagament
OLI COMEDISCOS DJ 01h30 / Club MV * Només professionals acreditats
LA SRA. TOMASA 02h00 / El Sucre / Gratuït

DISSABTE 19 SETEMBRE

JOSEBA B. LENOIR 13h00 / Club MV * Només professionals acreditats
OBESES 20h30 / Plaça Major / Gratuït
ROIG! 20h30 / Plaça de la Catedral / Gratuït (OFFMERCAT)
SAI TRIO 21h00 / Auditori Atlàntida / Pagament
PARES 21h15 / Plaça de la Catedral / Gratuït (OFFMERCAT)
ANARI 21h30 / Carpa Negra / Pagament
ELS AMICS DE LES ARTS 21h45 / Plaça Major / Gratuït
BIKIMEL 21h45 / Teatre Atlàntida / Pagament
BON VENT 22h00 / Plaça de la Catedral / Gratuït (OFFMERCAT)
’77 22h15 / Carpa Vermella / Pagament
CADENA TRÒFICA 22h30 / Auditori Atlàntida / Pagament
PISTOLA 22h45 / Jazz Cava / Pagament
TRAU 22h45 / Plaça de la Catedral / Gratuït (OFFMERCAT)
EGON SODA 23h00 / Carpa Negra / Pagament
OCER Y RADE 23h00 / El Sucre / Gratuït
NYANDÚ 23h30 / Plaça Major / Gratuït
RAMON MIRABET 23h30 / Teatre Atlàntida / Pagament
BREMEN 23h45 / Carpa Vermella / Pagament
MICHELLE SHOCKED & LACH 23h45 / Jazz Cava / Pagament
SUMRRÁ 00h00 / Auditori Atlàntida / Pagament
PXXR GVNG 00:15 / El Sucre / Gratuït
INSPIRA 00h30 / Carpa Negra / Pagament
LA SOUL MACHINE 01h15 / Carpa Vermella / Pagament
RAFAEL BERRIO 01h15 / Jazz Cava / Pagament 
DJ TAS & DJ ROY 01h30 / Club MV * Només professionals acreditats
NATOS Y WAOR 01h45 / El Sucre / Gratuït

DIUMENGE 20 SETEMBRE


WAG & JO 12h00 / Plaça de la Catedral
THE PINKER TONES 13h15 / Plaça de la Catedral
ALBA CARETA I MART͍ RIERA DUO 18h30 / Plaça de la Catedral / Gratuït (OFFMERCAT)
JEZZ WE KEN 19h30 / Plaça de la Catedral / Gratuït (OFFMERCAT)
EST OEST  20h30 / Plaça de la Catedral / Gratuït (OFFMERCAT)

Més info al web del MMVV

Deixa el teu comentari!